تاریخ ایجاد: 03تیر1399, 09:03:29 تعداد بازدید: 44 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
پیام رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر به مناسبت سالروز تاسیس سازمان


پیام رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر به مناسبت سالروز تاسیس سازمان

متن این پیام به شرح زیر است: 

سوم تیرماه مصادف با نوزدهمین سالروز تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، بر شما متخصصین کشاورزی و منابع طبیعی و همکاران فعال در عرصه دانش مبارک باد.
 با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید،بایستی با استفاده از دانش روز دنیا، ورود دانش به بخش کشاورزی با حضور کارشناسان توانمند، حذف بروکراسی اداری و رفع موانع تولید و مشوقات به تولیدکنندگان بخش، نوسازی ماشین آلات کشاورزی و بهبود زیرساختهای حمل و نقلی جهت صادرات، زمینه تحقق شعار سال در بخش کشاورزی را فراهم نمود.
بی شک ارتقای بهره وری در بخش کشاورزی نیازمند توسعه سطح خدمات فنی و مهندسی کشاورزی است و سازمان نظام مهندسی به عنوان یک سازمان دانشی با پشتوانه نیروهای متخصص میتواند در رسیدن به اهداف پیش رو و توسعه پایدار نقش اصلی را ایفا نماید.
 مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی با نیروهای متخصص و کارآمد به عنوان یک شاخص مهم درارتقای بهره وری، نقطه عطفی در توسعه خدمات تخصصی در بخش کشاورزی هستند. 

امیدوارم با عنایت حضرت حق و تلاش روز افزون مسؤولان و اعضای سازمان شاهد شکوفایی و تعالی هر چه بیشتر سازمان در نیل به اهداف تعیین شده آن باشیم.

 

            امرالله افراسیابی
            رئیس سازمان نظام      
             مهندسی کشاورزی و
        منابع طبیعی استان بوشهر

 

 

 

 

  نظرات

آرشیو اخبار:

جلسات و مجامع:

دوره ها و آزمون ها:

دی ان ان