تاریخ ایجاد: 20اسفند1397, 09:07:15 تعداد بازدید: 519 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
گزارش تصویری برگزاری همایش بزرگداشت روز مهندس


 

همایش بزرگداشت مقام مهندس در روز پنجشنبه 16 اسفندماه با حضور جمعی از کارشناسان و بهره برداران در محل سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان برگزار شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ضمن عرض تبریک و بزرگداشت مقام مهندس با ارائه گزارشی اجمالی از روند فعالیت های سازمان گفت: با توجه به الزام داشتن مسئول فنی در واحدهای تولیدی، کارشناسان باید خود را به سلاح علم و دانش مسلح نمایند. حضور دانش آموختگان در واحدهای تولیدی به عنوان کارورز و کسب تجربه در زمینه های مختلف می تواند بستری بسیار مناسب برای همکاری با بهره برداران به عمل آورد.

امراله افراسیابی با اعلام خبر واگذاری زمین به سازمان جهت راه اندازی مزرعه تولیدی - آموزشی برای پروش میگو، به برنامه های سازمان در سال آتی اشاره نمود و افزود: با تمدید تفاهم نامه مشترک سازمان و اداره کل حفاظت محیط زیست امور جدیدی به سازمان واگذار و فعالیت کارشناسان محیط زیست از سر گرفته می شود.

 وی همچنین گفت: راه اندازی سالن آموزش سازمان، انتشار گاهنامه، حضور کارشناسان قبل از راه اندازی در واحدهای تولیدی به عنوان ناظر ساخت واحد، روزآمد نمودن تفاهم نامه سازمان با سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، مانیتورینگ سموم با حضور کارشناسان فنی گیاهپزشکی و مدیران کنترل کیفیت در بحث تولید محصول سالم و... از دیگر برنامه هایی است که سازمان در کنار سایر برنامه ها پیگیری خواهد نمود.

در این نشست گروه سنتور زنان چاوش به سرپرستی آقای مهندس حماسه حق پرست از کارشناسان فعال سازمان در حوزه هنری و فرهنگی به ارائه برنامه پرداختند و پس از آن از کارشناسان فعال و بهره برداران همراه در زمینه های مختلف با اهدای تندیس و لوح تقدیر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  نظرات

آرشیو اخبار:

جلسات و مجامع:

دوره ها و آزمون ها:

دی ان ان