تاریخ ایجاد: 01آبان1397, 08:51:41 تعداد بازدید: 169 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin
دیدار رئیس سازمان و دانش آموختگان رشته دامپروری


 

امراله افراسیابی،رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر با کارشناسان و فارغ التحصیلان رشته های دامپروری دیدار و از چگونگی بسترسازی اشتغال برای دانش آموختگان در این دیدار سخن گفت.

 به گزارش روابط عمومی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر ، جلسه هم اندیشی کارشناسان دامپروری با حضور رئیس سازمان ، با موضوع ساماندهی مسئولین فنی تولید واحدهای دام و طیور  برگزار شد.

در این نشست، امراله افراسیابی پیرامون چگونگی اجرایی شدن و استمرار دستورالعمل ساماندهی مسئولین فنی سخن گفت و آنان را به اهتمام ویژه در دوره آموزشی دعوت کرد.

وی گفت: با توجه به تائید برخی از کارشناسان که سالهاست مدیریت مرغداری و یا دامداری را برعهده دارند مبنی بر حضور مسئولین فنی در واحدهای تولیدی، لزوم ارتقاء دانش فنی و اجرایی کارشناسان فنی را جهت اجرایی کردن طرح از اولویت ها بیان نمود.

رئیس سازمان نظام مهندسی همچنین گفت: تعدادی از مرغداری های عضو  از جمله شهرام شجاعی، حسین ارشدی و حمید سالمی آمادگی خود را جهت آموزش عملی کارشناسان کم تجربه اعلام نموده اند. لذا از همه اعضاء جویای کار دعوت می شود جهت حضور در واحدهای بهره برداری و آموزش عملی با واحد اشتغال سازمان تماس حاصل فرمایند.

افراسیابی همچنین لازمه ارتقاء دانش کارشناسان کم تجربه را حضور دانش آموختگان متخصص و باتجربه در کنار آنها عنوان کرد و گفت: قطعا برای بالابردن سطح بهره وری واحدهای تولیدی و پذیرش مسئولین فنی توسط بهره برداران بخش نیز از حضور این افراد متخصص بهره خواهیم برد.

در بخش پایانی این نشست هریک از کارشناسان ضمن بیان دیدگاه های خود در خصوص سامانه ارجاع کار و سیستم آموزشی سازمان و نیاز کارشناس به دوره های آموزش عملی، با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند.

 

 

  نظرات

آرشیو اخبار:

جلسات و مجامع:

دوره ها و آزمون ها:

دی ان ان