X

پیرو همکاری سازمان نظام مهندسی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، معاون و عضو شورای سازمان با حضور در دفتر فنی اداره کل منابع طبیعی با مدیر و کارشناسان بخش فنی با هدف بررسی وظایف حاکمیتی و تصدی گری سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری دیدار و گفتگو کردند.
1401/09/06
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم استان ، بر اساس ابلاغیه معاون محترم وزیر کشور در خصوص استانداردسازی کارخانجت خوراک دام، طیور و آبزیان ، اولین جلسه اجرای طرح رتبه بندی کارخانه خوراک دام، طیور و آبزیان در استان تشکیل شد.
1401/08/24
به اطلاع مسئولین محترم مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی می رساند با توجه به پی گیری های صورت گرفته از سوی سازمان جهت امکان سنجی ایجاد موسسات کاریابی شغلی تخصصی از سوی مراکز خدمات در سطح استان و تفاهمات صورت پذیرفته، به پیوست آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی جهت مطالعه و بررسی به حضورتان ارسال می گردد. شایسته است ضمن مطالعه کامل دستورالعمل و شرایط لازم و در صورتی که متقاضی راه اندازی موسسه کاریابی در شهرستان محل فعالیت خود هستید، مراتب را ظرف مدت 3 روزکاری طی نامه به دبیرخانه سازمان اعلام نمایید.
1401/02/25
به گزارش روابط عمومی سنم استان، سی و هشتمین جلسه شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر در دوره پنجم برگزار شد.
1400/12/21
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم استان، به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان؛ مجمع عمومی سال 1399 برگزار می گردد.
1400/12/10
به گزارش روابط عمومی سنم استان، زینب نوروزی مجری مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی شماره 6 سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه پرورش طیور در جلسه ای که با حضور فرماندار شهرستان و سایر ادارات مرتبط برگزار گرديد، شرکت نمود.
1400/11/11
به گزارش روابط عمومی سنم استان مهندس شاپور رضایی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از مرکز خدمات کشاورزی غیر دولتی شماره یک سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با مدیریت مهندس محمد بنویی واقع در شهرستان عسلویه بازدید کرد.
1400/11/10
به گزارش روابط عمومی سنم استان بوشهر نخستین جلسه کمیته استانی هماهنگی صدور مجوز و پروانه های گیاهپزشکی در سال 1400 با حضور معاون بهبود تولیدات گیاهی، مدیر حفظ نباتات و مدیر امور حقوقی سازمان جهاد کشاورزی، نماینده واحدهای گیاهپزشکی و رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برگزار گردید.
1400/06/08
جلسه هماهنگی مدیران صدور مجوز بوشهر ، لرستان، کهگیلویه و بویر احمد و فارس با همکاران ستادی سازمان مرکزی بصورت برخط برگزار شد
1400/04/22
به گزارش روابط عمومی سازمان با عنایت به ضرورت هماهنگی بیشتر و به منظور بازآموزی و رفع اشکال کارشناسان دام وطیور، جلسه بازآموزی کارشناسان و کاربران سامانه سانکا با حضور کارشناسان استانی و تدریس خانم مهندس کریمی زاده بصورت بر خط برگزار شد.
1400/04/17
نظام بخشي و اعتلاي حرفه هاي مهندسي كشاورزي و منابع طبيعي، حفظ و حمايت از حقوق مهندسين، حفظ و حمايت از حقوق بهره مندان از خدمات حرفه اي آنان و جلوگيري از مداخله اشخاص فاقد صلاحيت حرفه اي در امور مرتبط با كشاورزي از برنامه هاي مورد نظر در دفتر امور شاغلین حرفه ای است که با رویکرد جدیدی در سازمان شکل گرفته است.
1400/03/30
صاحبان واحدهای تولیدی و خدماتی به عنوان خیرین اجتماعی موجبات تقویت و تحکیم امر مهارت آموزی و توان افزایی را فراهم می آورند
1400/03/03
رییس سازمان مرکزی گفت: تبیین و تشریح سیاست ها و برنامه های سازمان نظام مهندسی کشاورزی به ذینفعان از رسالت های مهم روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان می باشد
1400/02/28
رییس سازمان مرکزی گفت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی همانند یک مددکار علمی به دنبال ایفای نقش حمایتی و پشتیبانی خود از واحدهای تولیدی از طریق اشاعه دانش و فناوری های نوین در محیط های کشاورزی است
1400/02/26
رییس سازمان مرکزی گفت: فراهم آوری حضور کارشناسان فنی در واحدهای تولیدی با هدف افزایش نفوذ دانش در عرصه های کشاورزی و پشتیبانی از تولید به عنوان مهمترین مقوله اقتصادی کشور، از برنامه های مهم سازمان نظام مهندسی است
1400/02/18
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم بوشهر در دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با مدیر پشتیبانی اموردام استان بوشهر ضمن تشریح برنامه ها و اختیارات سازمان، بر اهداف مشترک هر دو مجموعه تاکید شد.
1400/02/17
لازمه تکمیل و به ثمر نشستن رسالت دانش گستری سازمان، نهادسازی و توسعه مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی به عنوان پشتیبانان تولید در کنار تولیدکنندگان در دهستان‌ها است.
1400/02/16
رییس سازمان مرکزی از سرمایه های مردمی به عنوان دومین عامل مؤثر در جهش تولید یاد کرد و افزود: سازمان بایستی با تسهیل و تسریع صدور مجوز فعالیت های کشاورزی، جریان ورود سرمایه های مردمی را تسریع کرده و دروازه ورود سرمایه های مردمی به بخش کشاورزی را گسترده نماید.
1400/01/22
مهمترین مسائل مربوط به مهندسی سازی تولیدات بخش کشاورزی در دیدار رئیس و اعضای شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بررسی و پیگیری شد.
1399/12/26
نشست مشترک رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی با هدف تسریع در عملیات اجرایی نصب و ثبت پلاک در سامانه جامع هویت برگزار شد.
1399/12/23
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی سنم، در گردهمایی برخط مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استانها گفت: مستندسازی فعالیت های سازمان نظام مهندسی با انعکاس فعالیت های مراکز خدمات پیشرو در تولید فنی و مهندسی محقق می گردد.
1399/12/19
رئیس و اعضای شورای سازمان با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر دیدار و گفتگو کردند.
1399/12/19
جلسه هم اندیشی راهبران مسئولین فنی واحد های گلخانه ای استان های بوشهر، البرز، آذربایجان غربی، قم و زنجان با حضور معاون اداری و مالی و مدیران سازمان مرکزی بصورت آنلاین و برخط برگزار شد.
1399/12/17
جلسه بررسی مسائل و مشکلات اجرای طرح هویت گذاری (پلاک کوبی) دام های سبک و سنگین با حضور راهبر مراکز خدمات سازمان مرکزی بصورت برخط برگزار شد.
1399/12/16
نخستین مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی شهرستان جم و چهارمین داروخانه گیاهپزشکی استان، با محوریت ارائه خدمات کشاورزی افتتاح گردید.
1399/12/12
به گزارش روابط عمومی سنم بوشهر، اولین مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی شهرستان جم با حضور فرماندار، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر، دبیر شورای استان، معاون مدیریت جهاد کشاورزی و هیات همراه افتتاح شد.
1399/12/12
با تصمیم شورای مرکزی به مناسبت روز مهندسی، تخفیف "پنجاه درصدی" در تمدید عضویت برای اعضای حقیقی و حقوقی تا پایان اسفند ۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است.
1399/12/05
با صدور یک مجوز داروخانه گیاهپزشکی دیگر در بخش کاکی شهرستان دشتی، جدول سازمان دهی داروخانه های گیاهپزشکی استان به سه داروخانه رسید.
1399/12/05
نخستین شماره ی ماه نامه الکترونیکی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر منتشر شد
1399/12/01
به گزارش روابط عمومی سنم بوشهر، مراسم تقدیر از بانوان شاغل سازمان با حضور هیئت رئیسه، در محل سازمان برگزار شد.
1399/11/14
رئیس سازمان سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان به اتفاق دبیر و نماینده اداره کل محیط زیست در شورا و معاون آموزشی، فنی و پژوهشی سازمان با حضور در شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر با مدیر شرکت دیدار کردند.
1399/11/06
در نشست مشترک رییس سازمان نظام مهندسی با مدیر و معاونین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بر پیشگامی نظام مهندسی در بهبود فضای کسب و کار بخش کشاورزی تاکید شد
1399/11/04
در نشست مشترک هماهنگی بین مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، صندوق بیمه کشاورزی و بانک کشاورزی، محمد بنویی مسؤول مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی شهرستان عسلویه به عنوان ارزیاب بیمه کشاورزی در بخش دام، زراعت و باغبانی معرفی شد
1399/11/02
در پایان سفر یک روزه رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به جنوب استان انجام شد :   ✅ بازدید سرزده رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان از مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی شهرستان عسلویه
1399/11/01
در گردهمایی مجازی مسئولین مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی استان با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مطرح شد: 🌐 استفاده حداکثری از ظرفیت و پتانسیل مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در ایام الله دهه فجر
1399/11/01
در جلسه مجازی معاون آموزش، فنی و پژوهش سازمان، مجری طرح مراکز خدمات و مسئولین مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان با معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره)، بر اجرایی شدن طرح بکارگیری مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی به عنوان راهبران شغلی کمیته امداد امام خمینی (ره)، تاکید شد
1399/11/01
برنامه ملاقات مردمی با رئیس سازمان ✅ در راستای تکریم ارباب رجوع، ارتباط مستقیم و چهره به چهره با مردم و استماع مؤثر برای حل مشکلات آنها و به منظور تقویت ارتباطات دو سویه مردمی در جهت بررسی مسایل و مشکلات و کمک به رفع موانع تولید و بهبود عملکرد، ملاقات مردمی با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در تمامی ایام هفته ساعت 8-10 صبح در محل دفتر رئیس سازمان برگزار می گردد. اعضای سازمان، بهره برداران و تمامی ذینفعان سازمان می توانند جهت هماهنگی با شماره 07733336792 تماس حاصل  فرمایند.
1399/11/01
گردهمایی مجازی مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان ها 🔹 موضوع: بررسی روش های مستندسازی فعالیت های سازمان و عوامل فنی
1399/11/01
در اولین گردهمایی مجازی مسئولین مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی استان با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مطرح شد: ✅ جهش تولید در بخش کشاورزی با توسعه مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی محقق می گردد.
1399/11/01
بیست و هفتمین جلسه شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی و بمنظور معرفی هیأت رئیسه جدید شورا برگزار شد.
1399/10/30
جلسه هم اندیشی و هماهنگی فی مابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور برخی مدیران و کارشناسان دو مجموعه برگزار گردید.
1399/10/27
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر در جلسه هماهنگی طرح هویت گذاری و پلاک کوبی دام ✅ استفاده از ظرفیت های مهارتی و توان فنی کارشناسان سازمان، مهمترین عامل موفقیت طرح هویت گذاری دام است
1399/10/24
در نشست رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با راهبران مسئولین فنی واحدهای گیاهپزشکی به تصویب رسید: 🌐 تغییر نام فروشندگی های سموم کشاورزی به داروخانه گیاهپزشکی
1399/10/07
رییس سازمان مرکزی در دیدار با رییس جدید سازمان نظام مهندسی استان بوشهر: 🌐 توسعه آموزش های مهارت محور منجر به افزایش بهره وری و افزایش ضریب نفوذ دانش در کشاورزی می شود
1399/10/06
هماهنگی و هم افزایی سازمان و اتحادیه در رفع چالش های پیش روی فعالین صنعت تولید گوشت مرغ، نتایج مطلوبی در پی خواهد داشت
1398/11/08
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموشی تولید انواع کرم های گیاهی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/10/19
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموشی تهیه رزومه برای متقاضیان جذب آزمون های استخدامی دستگاه ها و مراکز علمی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/10/18
به اطلاع علاقمندان و کارشناسان آبزی پروری می رساند "سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر با همکاری شرکت دریا میگوی ساحل لیان" در نظر دارد دوره آموزشی تهیه نقشه و جانمایی واحدهای آبزی پروری را برگزار نماید.
1401/06/19
دوره آموزشی اصول و پرورش تکثیر میگو توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/04/03
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی گلخانه توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/04/03
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی سیستم های اطلاعات ماهواره ای تعیین موقعیت(GPS) توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/04/01
🟢به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی بازدید تخصصی واحدهای دامپروری توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/03/28
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با صدور بخشنامه ای، بر لزوم اعلام و ثبت قراردادها از سوي اعضاي سازمان، تأکید کرد.
1401/03/21
به اطلاع علاقمندان دوره آموزشی پرورش پرندگان زینتی می رساند' سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر در نظر دارد دوره آموزشی مذکور را برگزار نماید.
1401/03/05
به گزارش روابط عمومی سنم استان، فرانو با همکاری و حمایت مرکز خدمات کشاورزی غیر دولتی تخصصی شیلاتی دکتر ایرانی برگزار می کند:
1401/02/29
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی آشنایی با بسترهای کشت بدون خاک توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/02/27
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی آفات درختان میوه توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/02/27
به اطلاع مسئولین محترم مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی می رساند با توجه به پی گیری های صورت گرفته از سوی سازمان جهت امکان سنجی ایجاد موسسات کاریابی شغلی تخصصی از سوی مراکز خدمات در سطح استان و تفاهمات صورت پذیرفته، به پیوست آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی جهت مطالعه و بررسی به حضورتان ارسال می گردد. شایسته است ضمن مطالعه کامل دستورالعمل و شرایط لازم و در صورتی که متقاضی راه اندازی موسسه کاریابی در شهرستان محل فعالیت خود هستید، مراتب را ظرف مدت 3 روزکاری طی نامه به دبیرخانه سازمان اعلام نمایید.
1401/02/25
به گزارش روابط عمومی سنم استان در راستای اشاعه دانش و حمایت از مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی دارای مجوز رسمی فعالیت و پروانه اشتغال به خصوص برای مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی مسقر در روستاها به عنوان صاحبان دانش و فناوری، پیگیری های لازم جهت دریافت تسهیلات از محل بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 صورت پذیرفت.
1401/02/25
به اطلاع اعضاء محترم می رساند با توجه به شرایط نامناسب کرونایی که منجر به عدم برگزاری دوره آموزشی تهیه نقشه واحدهای دام و طیور در اواخر سال گذشته گردید، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر در نظر دارد دوره آموزشی مذکور را بصورت حضوری برگزار نماید.
1401/02/23
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر در نظر دارد بمنظور پیگیری متمرکز امور مالی و مالیاتی اعضاء حقیقی و حقوقی خود، نسبت به معرفی شرکت و یا فردی متخصص و دارای صلاحیت ( به عنوان مرکز معتمد) اقدام نماید.
1401/02/23
به گزارش روابط عمومی سنم استان با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، پارک علم و فناوری و گروه پژوهشی مستقل آبزیان گرمسیری دانشگاه آزاد اسلامی، اولین رویداد مشترک جلبک و مشتقات آن برگزار می گردد.
1401/02/21
دوره آموزشی شرایط ورود به پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد
1401/01/29
🌐به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی کشت و پرورش جلبک اسپیرولینا توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/01/13
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری گیاهان دارویی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد.
1401/01/09
🌐به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی تغذیه بهینه گوجه فرنگی در مزارع توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد
1401/01/08
به گزارش روابط عمومی سنم استان نخستین شماره از ماهنامه الکترونیکی سازمن مربوط به سال دوم منتشر شد
1400/12/16
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی ترسیم نقشه های دام و طیور توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر با همکاری مرکز توسعه علوم و فنون کاربردی بهدام گستر برگزار می گردد
1400/12/03
دوره آموزشی پیوند درختان میوه توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد
1400/12/02
به گزارش روابط عمومی سنم استان دوره آموزشی اتوکد توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد
1400/12/01
دوره آموزشی بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد
1400/11/12
دوره آموزشی فرآوری گیاهان دارویی به صورت آنلاین برگزار می گردد
1400/11/06
دوره آموزشی تولید و پرورش قارچ گانودرما بصورت آنلاین برگزار می گردد
1400/11/06
دوره آموزشی اصول پرورش قارچ دکمه ای بصورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد
1400/11/06
 دوره آموزشی تفسیر عکس های هوایی بصورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد
1400/11/03
به گزارش روابط عمومی سنم استان، نخستین جلسه حضوری کمیته راهبری مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی با حضور رئیس و همکاران ستادی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر در روز سه شنبه بیست و هشتم دیماه برگزار شد.
1400/10/28
به گزارش روابط عمومی سنم بوشهر و به نقل از معاونت آموزشی، فنی و پژوهشی سازمان، دوره آموزشی تخصصی کارشناسان بازدید کننده شیلات با حضور جمعی از دانش آموختگان رشته آبزی پروری برگزار شد.
1400/10/12
دوره آموزشی تهیه طرح های زیست محیطی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزاری می گردد
1400/07/19
دوره آموزشی آشنایی با انواع بذر گوجه فرنگی و ویژگی های آن برگزار می گردد ؛ از علاقه مندان اموزش در این حوزه دعوت می گردد جهت ثبت نام به ادرس های زیر مراجعه کنند. لینک ثبت نام برای غیراعضا: https://lms.agrieng.org/ ثبت نام اعضا: https://sanka.agrieng.org/
1400/07/11
دوره آموزشی بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی برگزار می گردد ؛ از علاقه مندان اموزش در این حوزه دعوت می گردد جهت ثبت نام به ادرس های زیر مراجعه کنند. لینک ثبت نام برای غیراعضا: https://lms.agrieng.org/ ثبت نام اعضا: https://sanka.agrieng.org/
1400/07/07
دوره آموزشی تفسیر عکس های هوایی به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی با ظرفیت محدود برگزار می شود.
1400/04/29
دوره آموزشی مدیریت گیاهان انگل سس و گل جالیز توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می گردد
1400/04/28
دوره آموزشی تضمین کیفیت برگزار می گردد
1400/04/26
به اطلاع کارشناسان محترم عضو می رساند با توجه به سیاست های سازمان در خصوص آموزش و افزایش مهارت کارشناسان عضو با استفاده از ظرفیت های موجود در بخش های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی استان و نیز مطابق راهبرد مهارت محور نمودن آموزش ها، مراکز توان افزایی و مهارت آموزی در بخش های مختلف علوم دامی، گلخانه و شیلات، آماده جذب مهارت آموز و ارائه خدمات آموزشی می باشند.
1400/04/20
وبینار آموزشی پرورش فوق متراکم میگو در سیستم گلخانه ای "توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر" با حضور مدرسین بین المللی با ترجمه همزمان برگزار می گردد.
1400/04/15
🌱" دوره آموزشی مسیولین فنی داروخانه های گیاهپزشکی" ​توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد. 📌لینک ثبت نام:lms.agrieng.org   🔰استاد دوره: مهندس محمد جعفر رشیدی 🌀جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲_۰۷۷۳۳۳۳۶۷۹۰  (ارتباط تلفنی) و شماره ۰۹۱۷۳۷۲۸۸۴۹ (واتساپ) تماس حاصل فرمائید.
1400/03/26
"دوره آموزشی مدیریت تلفیقی عوامل خسارت زای مرکبات و و کنترل آن" ​توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد. 📌لینک ثبت نام:lms.agrieng.org   🔰استاد دوره: مهندس محمد جعفر رشیدی جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲_۰۷۷۳۳۳۳۶۷۹۰  (ارتباط تلفنی) و شماره ۰۹۱۷۳۷۲۸۸۴۹ (واتساپ) تماس حاصل فرمائید
1400/03/09
دوره آموزشی مدیریت چمن و نگه داری آن توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد. 📌لینک ثبت نام:lms.agrieng.org   🔰استاد دوره: دکتر رضا آماره جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲_۰۷۷۳۳۳۳۶۷۹۰  (ارتباط تلفنی) و شماره ۰۹۱۷۳۷۲۸۸۴۹ (واتساپ) تماس حاصل فرمائید.
1400/03/09
دوره آموزشی تهیه نقشه جانمایی دام و طیور توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد.
1400/03/01
دوره آموزشی اتوکد مقدماتی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد.
1400/02/31
با توجه به واگذاری عملیات ثبت درخواست های بهره برداران متقاضی سوخت واحدهای کشاورزی به سازمان، جلسه آموزشی توجیهی با حضور کلیه مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی برگزار شد.
1400/02/19
دوره آموزشی کاشت گلهای فصلی در فضای سبز توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد.
1400/02/18
دوره آموزشی پرورش شترمرغ توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد. 📌لینک ثبت نام:lms.agrieng.org استاد دوره: مهندس مجتبی ایاز جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲_۰۷۷۳۳۳۳۶۷۹۰ (ارتباط تلفنی) و شماره ۰۹۱۷۳۷۲۸۸۴۹ (واتساپ) تماس حاصل فرمائید.
1400/02/06
دوره آموزشی اصول تولید و دستیابی به محصول سالم  توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد.
1400/02/06
*دوره آموزشی اصول تغذیه باغات مرکبات* توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت *آنلاین* برگزار می گردد. *لینک ثبت نام:lms.agrieng.org* *استاد دوره: دکتر مختار زلفی* *جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲_۰۷۷۳۳۳۳۶۷۹۰ (ارتباط تلفنی) و شماره ۰۹۱۷۳۷۲۸۸۴۹ (واتساپ) تماس حاصل فرمائید*.
1400/02/01
🔻 دوره آموزشی اصول تولید قارچ خوراکی دکمه ای بصورت آنلاین برگزار می گردد. لینک ثبت نام:lms.agrieng.org استاد دوره: مهندس معصومه علیزاده جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲_۰۷۷۳۳۳۳۶۷۹۰ (ارتباط تلفنی) و شماره ۰۹۱۷۳۷۲۸۸۴۹ (واتساپ) تماس حاصل فرمائید.
1400/02/01
🔻 دوره آموزشی پرورش گیاهان آپارتمانی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر بصورت آنلاین برگزار می گردد. لینک ثبت نام:Ims.agrieng.org استاد دوره: مهندس آزیتا احمدزاده جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲_۰۷۷۳۳۳۳۶۷۹۰ (ارتباط تلفنی) و شماره ۰۹۱۷۳۷۲۸۸۴۹ (واتساپ) تماس حاصل فرمائید.
1400/01/31
لینک ثبت نام:lms.agrieng.org استاد دوره: دکتر پرویز بیات جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲_۰۷۷۳۳۳۳۶۷۹۰ (ارتباط تلفنی) و شماره ۰۹۱۷۳۷۲۸۸۴۹ (واتساپ) تماس حاصل فرمائید.
1400/01/31
فراخوان نام نویسی در دوره های آموزشی سازمان
1400/01/18
دستور العمل و مقدار زمین مورد نیاز واحدهای پرورش شترمرغ جهت بهره برداری سرمایه گذاران و کارشناسان
1399/12/18
جلسه بررسی مسائل و مشکلات اجرای طرح هویت گذاری (پلاک کوبی) دام های سبک و سنگین با حضور راهبر مراکز خدمات سازمان مرکزی بصورت برخط برگزار شد.
1399/12/16
به گزارش روابط عمومی سنم بوشهر، دوره آموزشی تهیه طرح توجیهی مرتعداری با حضور کارشناسان عضو سازمان بوشهر و سایر استان ها به مدت 6 روز بصورت مجازی برگزار شد.
1399/12/16
نخستین مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی شهرستان جم و چهارمین داروخانه گیاهپزشکی استان، با محوریت ارائه خدمات کشاورزی افتتاح گردید.
1399/12/12
با تصمیم شورای مرکزی به مناسبت روز مهندسی، تخفیف "پنجاه درصدی" در تمدید عضویت برای اعضای حقیقی و حقوقی تا پایان اسفند ۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است.
1399/12/05
با صدور یک مجوز داروخانه گیاهپزشکی دیگر در بخش کاکی شهرستان دشتی، جدول سازمان دهی داروخانه های گیاهپزشکی استان به سه داروخانه رسید.
1399/12/05
قابل توجه کارشناسان رشته علوم دامی 🌐جهت نام نویسی در دوره های آموزشی 🔰 تهیه طرح های توجیهی، تهیه نقشه و جانمایی واحدهای دامپروری به سامانه سانکا مراجعه فرمایید.
1399/12/02
نخستین شماره ی ماه نامه الکترونیکی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر منتشر شد
1399/12/01
به گزارش روابط عمومی سنم بوشهر، مراسم تقدیر از بانوان شاغل سازمان با حضور هیئت رئیسه، در محل سازمان برگزار شد.
1399/11/14
✅ فراخوان نام نویسی در دوره آموزشی اتوکد مقدماتی 🔸زمان: 19 و 20 بهمن ماه 🔸مکان: سالن مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوشهر 🔸محل ثبت نام: https://lms.agrieng.org/ ⛔دوره به صورت حضوری و با ظرفیت 10 نفر اجرا خواهد شد
1399/11/14
در راستای تغییر نام فروشندگی آفت کش نباتی، اولین مجوز داروخانه گیاهپزشکی در استان بوشهر صادر شد.
1399/11/13
مجری طرح هویت گذاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان از آغاز عملیات پلاک کوبی دام های سبک و سنگین به منظور هویت دار کردن دام ها در این استان خبر داد.
1399/11/09
دوره آموزشی طرح های مرتعداری و آشنایی با دستگاه GPS توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برگزار می شود
1399/11/05
در نشست مشترک رییس سازمان نظام مهندسی با مدیر و معاونین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بر پیشگامی نظام مهندسی در بهبود فضای کسب و کار بخش کشاورزی تاکید شد
1399/11/04
در جلسه مجازی معاون آموزش، فنی و پژوهش سازمان، مجری طرح مراکز خدمات و مسئولین مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی استان با معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره)، بر اجرایی شدن طرح بکارگیری مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی به عنوان راهبران شغلی کمیته امداد امام خمینی (ره)، تاکید شد
1399/11/01
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر در نظر دارد از کارشناسان و موسسات آموزشی فعال در حوزه کشاورزی دعوت به همکاری نماید.
1399/10/28