X
تاریخ ایجاد: 1402/06/20 تعداد بازدید: 83
دانش آموختگان رشته ماشین آلات کشاورزی در صدور مجوز واحدهای مکانیزاسیون با این سازمان همکاری نمایند


سرپرست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر: دانش آموختگان رشته ماشین آلات کشاورزی در صدور مجوز واحدهای مکانیزاسیون با این سازمان همکاری می کنند. سمیه بهمنش با بیان این خبر گفت: با توجه به واگذاری فرآیند صدور مجوز شرکت ها و واحدهای مکانیزاسیون به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، دانش آموختگان رشته ماشین های کشاورزی دارای پروانه اشتغال معتبر در صدور مجوزها با این سازمان همکاری خواهند کرد.

وی افزود: باتوجه به اینکه اولین بار است که در سطح کشور ارجاع کار ویژه کارشناسان رشته ماشین های کشاورزی تعریف شده است، از کلیه کارشناسان دانش آموخته رشته مورد نظر برای ورود به این موضوع دعوت به عمل می آید.

بهمنش گفت: کلیه درخواست های ارسالی به سازمان از طریق سامانه سانکا به کارشناسان واجد شرایط ارجاع شده و از طریق سامانه سماک صدور مجوز متقاضی انجام خواهد شد.

وی یادآور شد: در همین خصوص جلسه توجیهی در روز سه شنبه مورخ 28شهریورماه در ساعت 9 در سالن شماره یک سازمان جهاد کشاورزی با حضور اعضا سازمان، مدیران استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد. بهمنش خاطرنشان کرد: همکاران ما در سازمان استان و شهرستان ها آماده هر نوع همکاری با اعضا برای فعال شدن در بحث ارجاع کارها هستند