X
تاریخ ایجاد: 1399/11/28 تعداد بازدید: 596
مراسم بزرگداشت روز زن و تقدیر از بانوان سازمان برگزار شد


در این مراسم ضرغام حیدریه رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن از زحمات پرسنل خانم در حوزه های کشاورزی تقدیر و تشکر نمود و رشد و پیشرفت جامعه را مرهون زحمات این قشر فرهیخته عنوان نمود.

🔸وی با بیان اینکه سلامت رفتار و تعهد کاری از ویژگی های  بانوان می باشد اظهار داشت : توانایی ها و قابلیت های بانوان همواره مورد تأیید همگان بوده و این سازمان با نگاه ویژه به این قشر فرهیخته همواره در صدد بهره گیری از توانایی های بالقوه آنها در راستای تحقق اهداف سازمانی بوده است.

🔸در ادامه مرضیه جمالپور خزانه دار و تنها بانوی عضو شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان نیز ضمن تبریک روز زن و تقدیر از زحمات بانوان و همچنین تشکر از حمایت رئیس سازمان در تقدیر از  بانوان مهندس سازمان خاطرنشان کرد : باید رویکرد همه ما در انجام امور کاری و مسئولیت محوله، رشد و تعالی سازمان و تحقق اهداف سازمانی باشد و امیدواریم این قشر پرتلاش و کارآمد با تکیه بر توانایی ها خود، جایگاه سازمانی خود را تثبیت نمایند.

🔸در پایان رضا حسین پور ( دبیر شورا ) و عبدالرحیم پذیرا ( نائب رئیس شورا ) به نمایندگی از شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان و به پاس گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها تقدیرنامه هایی به پرسنل سازمان اهدا نمودند.