X
تاریخ ایجاد: 1399/11/05 تعداد بازدید: 555
سازمان نظام مهندسی نهادی پیشگام در بهبود فضای کسب وکار در بخش کشاورزی


در نشست مشترک رییس سازمان نظام مهندسی با مدیر و معاونین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بر پیشگامی نظام مهندسی در بهبود فضای کسب و کار  بخش کشاورزی تاکید شد.

🔸رئیس سازمان نظام مهندسی در جمع مدیر و معاونین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گفت: بدون شک نقش سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در انتقال دانش کشاورزی در محیط های تولیدی زمانی پررنگ تر خواهد شد که، تعامل و همکاری مشترک دستگاه های اجرایی را با خود داشته باشد.

🔸ضرغام حیدریه با اشاره به توان تخصصی کارشناسان عضو سازمان بیان نمود : " سهم بری دانش از تولید " یکی از اولویت های سازمان در عرصه کشاورزی است که این امر به برجسته سازی نقش علم و دانش و همراهی مهندسان کشاورزی با تولید کنندگان، کمک خواهد کرد.

🔸وی افزود : بدون شک مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی از جمله دستگاه هایی است که می تواند در واسپاری خدمات خود بمنظور تسهیل در تولید و اشاعه دانش نوین در سال مزین به نام "جهش تولید" همکاری نماید.

🔸حیدریه گفت : افزایش بهره وری در اراضی کشاورزی تحت تملک مرکز تحقیقات بواسطه واگذاری به مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی، گامی بسیار محکم در جهت بکارگیری نیروی متخصص و ماهر در راستای تولید محصولات کشاورزی سالم و مورد نیاز استان از جمله بخش های فضای سبز و بازار میوه و تره بار خواهد بود.